Passion Price III Melnajā piektdienā – Part II – FREAKANGEL

Posted by Oskars Kupše in Concerts | 1 Comment

28

Nov

2010
Passion Price III Melnajā piektdienā – Part II – FREAKANGEL

freakangelmp-1-of-6

Passion Price III pasākuma galvenā nagla viennozīmīgi bija Igaunijas elektro-industriālā gotiskā roka grupa Freakangel, kas izcelās ar diezgan krāšņu solista Dmitrija darbību uz skatuves. Tiesa šoreiz gan viņš nepagodināja skatītājus ar pilnīgu izģērbšanos kā citos savos koncertos, bet pakāpeniskā atkailināšanās līdz trūcīgai sieviešu apakšveļai arī bija diezgan iespaidīga. Vismaz tā noteikti uzskatīja pirmajās rindās stāvošās meitenes, kas nepacietīgi trinās gar skatuves malu, raidot iekāres pilnus skatienus Dmitrija virzienā.

Ikviens no grupas trīs cilvēku sastāva (ģitārists Arts, solists Dmitrijs un taustiņu pavēlnieks Frozen) priecēja ar kolorītu savam mūzikas stilam atbilstošu izskatu un labu saspēli priekšnesuma laikā.

Freakangel ir salīdzinoši jauna grupa, kas radusies vien 2009. gadā, bet savā mūzikas jomā paspējusi sasniegt jau daudz. Šogad gan Eiropā, gan Japānā un Austrālijā ir izdots Freakangel debijas albums “The Faults of humanity”. Tostarp Eiropas DJ aptaujā grupa ir atzīta par vienu no perspektīvākajām jaunajām industriālās mūzikas apvienībām.

Grupas uzstāšanās pilnībā attaisnoja savu skandalozo un šokējošo imidžu.

Kā saka paši grupas dalībnieki – No longer be afraid of monsters hiding under Your bed… be afraid of FREAKANGEL!

  1. 1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

Copyrights © 2013 by Oskars Kupše All rights reserved.