“Pūķa Gars” – albuma prezentācija Studentu klubā

Posted by Oskars Kupše in Concerts | 3 Comments

6

Dec

2010

puka-gars-2-of-143. decembra vakarā, Rīgā,  Studentu klubā bija iespēja piedalīties divkāršā debijas albumu prezentācijas pasākumā, kura laikā savus tikko ierakstītos albumus atrādīja grupas “Pūķa gars” un “Relicseed”.

Kā pirmie uz skatuves kāpa mūziķi no grupas “Pūķa gars”, lai iesildītu sapulcējušos fanus gan  ar kompozīcijām no  debijas albuma “Kārdinājums”, gan ar jau labi zināmiem roka klasikas gabaliem no tādām leģendām kā Black Sabbath.

“Pūķa gars” mūzikas un izpildījuma ziņā dzīvojas pa smagās mūzikas baseina seklo galu, ja salīdzinām ar viņu sabiedrotajiem “Relicseed”. Ņemot vērā grupas sastāvu un vokālista potenciālu, ko nedrīkstētu apslāpēt zem nomācoši  skaļām ģitāru partijām,  tās pat ir labi.  Uzstāšanās laikā mūziķi priecēja klausītājus ar melodiskām kompozīcijām, starp kurām sev tīkamus gabalus varēja atrast arī tie, kas ikdienā klausās ko vieglāku.

Kopumā jāsaka, ka Pūķa gars savā ziņā pat pozitīvi pārsteidza ar debijas albumā iekļauto kompozīciju dažādību un labo saspēli grupas dalībnieku starpā arī uzstāšanās laikā.

Lai arī pirmo dziesmu laikā klausītāji bijīgi ieturēja distanci no skatuves un cītīgi tukšoja alus kausus, koncerta otrajā pusē klātesošie puši no grupas “Rebel Riot” ieņēma vietu pašā skatuves priekšā un iekustināja arī pārējo publikas daļu.

Bildes no “Pūķa gara” uzstāšanās:

  1. 3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

Copyrights © 2013 by Oskars Kupše All rights reserved.